Szkolenia specjalne dla beneficjentów wiodących

2016-11-14

W ramach trwającego pierwszego naboru wniosków Programu Polska-Białoruś-Ukraina 2014-2020 Wspólny Sekretariat Techniczny przygotowuje specjalne szkolenia dla wszystkich beneficjentów wiodących, których koncepcje projektów znajdują się na zaawansowanym etapie przygotowania.

Szkolenia odbędą się w dniach 6-7 grudnia w Rzeszowie oraz 8-9 grudnia w Białymstoku. Głównym celem szkoleń będzie zaprezentowanie, jak wypełniać odpowiednie sekcje formularza do składania koncepcji projektów. Szkolenia zostaną przeprowadzone w formie zarówno wykładów teoretycznych, jak i warsztatów praktycznych. Oprócz tego beneficjenci będą mieli także możliwość przedyskutować swoje pomysły na projekt ze swoimi partnerami, których również zapraszamy na to trwające dwa dni wydarzenie. Oprócz wykładów i warsztatów będą dostępne indywidualne konsultacje z pracownikami WST.
Program szkoleń jest jednakowy dla obydwu miast – tu można pobrać plan szkolenia.
Rejestracja jest otwarta do dnia 25 listopada 2016 roku (proszę zwrócić uwagę, że rejestracja uczestników może zostać zamknięta wcześniej, jeśli zostanie wyczerpany limit miejsc). Uprzejmie prosimy o rejestrowanie nie więcej niż 3 osób z każdej organizacji. Rejestracji można dokonać wypełniając elektroniczny formularz dostępny tutaj.
WST zapewnia noclegi, wyżywienie oraz materiały szkoleniowe tylko zarejestrowanym uczestnikom.
Zapraszamy do aktywnego udziału w szkoleniach!