Запрошення на конференцію Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна

2016-09-16

Від імені Міністерства розвитку Республіки Польща, Спільний технічний секретаріат (СТС) запрошує представників місцевих і регіональних органів влади, державних установ, неурядових організацій, навчальних закладів і засобів масової інформації з території Програми взяти участь у Заключній конференції Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013. Ця конференція, що має назву "Everlasting Partnership", буде одночасно офіційним відкриттям Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020. Конференція відбудеться 11 жовтня на Буковелі (Івано-Франківська область).

Зареєструватися на конференцію: Відкрити форму. Реєстрація відкрита до 30 вересня. СТС надішле підтвердження учасникам, відібраним для участі в конференції,  до 3 жовтня.


Метою конференції є підведення підсумків Програми транскордонного співробітництва  Польща-Білорусь-Україна 2007-2013 та представлення нових можливостей для фінансування проектів у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020. Під час урочистої вечері буде вручено відзнаки найкращим проектами Програми 2007-2013. Назва конференції "Everlasting Partnership", пов'язана з тими  загальнолюдськими цінностями, які завжди об'єднували громади прикордонних регіонів. Попередня програма конференції - відкрити файл PDF.


СТС забезпечує підтвердженим учасникам 2 ночі проживання на місці проведення заходу а також доїзд автобусом на Буковель (відповідно до інформації, представленої в реєстраційній формі). Кількість місць обмежена. У  конференції може взяти участь лише одна особа від організації. У разі необхідності, прийняття рішення про реєстрацію учасників буде прийнято на підставі черговості реєстрації та принципу рівного розподілу місць по регіонах. Якщо у Вас виникнуть запитання щодо конференції, будь ласка, звертайтеся до нас за адресою conference@pbu2020.eu 

04_160_02