Нові великі інфраструктурні проекти у процесі розробки

2016-09-15

Перший етап процедури відбору великих інфраструктурних проектів (ВІП) розпочався 1 вересня 2016 року. У відповідності до рішення Спільного моніторингового комітету, головних бенефіціарів усіх ВІП запрошено до подання короткого опису своїх проектів у СТС. Короткі описи ВІП повинні бути подані до 30 листопада 2016 року.

З метою забезпечення плавного процесу підготовки ВІП, Спільний технічний секретаріат організує три семінари для потенційних бенефіціарів проекту з Польщі, Білорусі та України. Семінари відбудуться у Варшаві (Польща), Мінську (Білорусь) та Львові (Україна) у вересні та жовтні 2016 року.

В рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 великі інфраструктурні проекти можуть обиратися лише на позаконкурсній основі. Проекти були обрані і узгоджені Спільним програмним комітетом (СПК) перед поданням Спільної операційної Програми (СОП) в Європейську Комісію (ЄК). Перелік усіх рекомендованих до відбору на позаконкурсній основі ВІП включено в СОП Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.

Програмою транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 визначено 18 великих інфраструктурних проектів (10 проектів в основному списку та 8 проектів в резервному).

Визначені проекти спрямовані на покращення та розвиток транспортних послуг та інфраструктури, вирішення спільних проблем безпеки, сприяння ефективності та безпеці кордонів, охорони здоров'я а також на промоцію місцевої культури та історії на території Програми.

На великі інфраструктурні проекти з Програми виділено 52,07 мільйонів євро.


Таблиця ВІП - відкрити файл