СТС запрошує всіх потенційних головних заявників до участі у спеціальному семінарі

2016-11-14

В якості додаткового заходу для допомоги заявникам в першому конкурсі заявок Програми Транскордонного Співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, Спільний Технічний Секретаріат (СТС) запрошує всіх потенційних головних заявників до участі у спеціальному семінарі, для тих проектів, розробка яких знаходиться на завершальному етапі.

В рамках додаткового заходу з підтримки заявників в першому конкурсі проектних заявок Програми Транскордонного Співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, Спільний Технічний Секретаріат (СТС) запрошує всіх потенційних головних заявників до участі у спеціальному семінарі для проектів, розробка яких знаходиться на завершувальному етапі.
Семінари відбудуться 6-9 грудня 2016 р. у Жешуві, Білостоку, Львові та Мінську і будуть присвячнені заповненню відповідних розділів концептуальної записки. Семінар буде включати теоретичну частину і практичні завдання. Заявники також матимуть можливість обговорити свої проектні ідеї із своїми транскордонними партнерами, яких ми також запрошуємо до участі у цьому дводенному заході. Окрім семінарів для головних заявників, можуть бути організовані відкриті та індивідуальні консультації з потенційними заявниками.
Всі семінари матимуть однакову програму - відкрийте файл PDF.
Реєстрація триває до 25 листопада 2016 (реєстрація на окремі семінари може бути закрита раніше, як тільки буде досягнута максимальна кількість зареєстрованих учасників). Будь ласка, реєструйте не більше 3-х осіб з однієї установи/організації. Зареєструватися можна за допомогою електронної форми, що знаходиться тут.
СТС забезпечує проживання, харчування та матеріали тільки тим особам, які отримали підтвердження про участь.
Запрошуємо Вас взяти активну участь у семінарах!