Як підвищити якість та мериторичну цінність концептуальних записок - зустріч партнерів проектів 1 грудня 2016 р.

2016-11-15

Спільний Технічний Секретаріат запрошує партнерів, які готують спільні концептуальні записки, до участі у першій зустрічі Транскордонної Академії Розвитку, що відбудеться 1 грудня 2016 р. в Янові Підляському (Польща). Мета зустрічі - підвищити якість підготовки та мериторичну цінність концептуальних записок, які розробляються партнерами для подання у рамках першого конкурсу проектів Програми Транскордонного Співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020. 

Програмою заходу передбачено 4 практичні семінари, відповідно до тематичних цілей Програми, які будуть проведені незалежними експертами та журналістами. Організатори забезпечують учасникам доїзд з окремих міст України, Білорусі та Польщі, проживання (2 доби 30.11-02.12) та харчування під час заходу. Найближчим часом буде відкрито реєстрацію учасників за допомогою реєстраційної форми, що знаходиться тут.

Просимо надсилати заявки не пізніше ніж 28 листопада 2016 року. Головний бенефіціар повинен зареєструвати представників своєї організації а також представників організацій-партнерів. Головні представники (вказані як №1 від організації) автоматично включаються до списку учасників. Участь інших осіб буде підтверджена в найкоротші терміни в залежності від наявності місць. Кожна концепція проекту (група партнерів) повинна бути зареєстрована окремо. Реєстрація може закінчитися раніше, в залежності від кількості поданих заявок.

Попередня програма конференції - відкрити файл PDF.