Нове Представництво в Програмі Транскордонного Співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 у Жешуві вже працює!

2016-12-13

12 грудня 2016 р. Маршалек Підкарпатського воєводства Владислав Ортиль та заступник міністра Міністерства Розвитку РП Адам Гамрищак підписали контракт щодо фінансування у Жешуві Представництва в Програмі Транскордонного Співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020. 

„Ми йдемо назустріч очікуванням мешканців чотирьох польських воєводств, які співпрацюють з партнерами з Білорусі та України і сподіваємося, що відкриття Представництва популярної і надзвичайно важливої Програми безпосередньо на польській частині території підтримки беду позитивно сприйнято заявниками й бенефіціарами. Особливо важливо це зараз, коли триває перший конкурсний набір проектних заявок”, - сказав заступник міністра Міністерства Розвитку Адам Гамрищак.

Програма Транскордонного Співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 реалізується в рамках Європейського Інструменту Сусідства. З метою забезпечення відповідної промоції та доступу до інформації потенційним заявникам та бенефіціарам з Польщі на території Програми в Польщі було відкрито Представництво в Програмі у Жешуві. Представництво міститься в Маршалковській адміністрації Підкарпатського воєводства. Воно буде підтримувати Орган Управління і Спільний Технічний Секретаріат у впровадженні Програми, сприяючи підвищенню ефективності заходів, адресованих заявникам. Таким чином умови подання заявки на фінансування будуть зрозумілішими для бенефіціарів.

В майбутньому Представництво в Програмі також повинно надавати підтримку у реалізації та проведені звітності проектів. Воно також відповідатиме за завдання, пов'язані з впровадженням плану з інформації та промоції, підтримки в організації важливих зустрічей в рамках Програми в Польщі, збору даних для вдосконалення якості моніторингу проектів.

У Представництві працює троє експертів, а їхня діяльність фінансується виключно з бюджету технічної допомоги Програми в рамках підписаного контракту.

Контактні дані Представництва у Жешуві:

 

Тимчасова адреса Представництва (орієнтовно до лютого 2017):

Адміністрація Маршалка Підкарпатського воєводства,

Алея Лукаша Чеплінського 4, 35-001, Жешув

Графік роботи: понеділок-п’ятниця, 7:30-15:30

Телефон: +48 17 747 66 27 (тимчасовий номер)

 

Керівник Представництва – Аліція Вошік (A.Wosik@podkarpackie.pl)

Експерт – Моніка Пйонтек-Козьол (M.Koziol@podkarpackie.pl)

Експерт – Шимон Скубліцкі (S.Skublicki@podkarpackie.pl)